04.08.2018, 20:50

EChL – 2018/19: taqvim va saralash o'yinlardagi natijalar


EChL – 2018/19 mavsumning final o'yini 2019 yili 1 iyun sanasiga belgilangan bo'lib, Madrid shahridagi «Metropolitano» stadionida bo'lib o'tadi.

Sizning e'tiboringizga EChL – 2018/19 mavsumning to'liq taqvimi va saralash o'yinlari natijalarini taqdim etamiz.

Birinchi saralash bosqichi

Birinchi o'yinlar

Drita (Kosovo) – Malme (Norvegiya) 0:3

Torpedo Kutaisi (Gruziya) – Sherif (Moldova) 2:1

Flora (Estoniya) – Xapoel Beer-Sheva (Izrail) 1:4

Alashkert (Armaniston) – Seltik (Shotlandiya) 0:3

Dyudelanj (Lyuksemburg) – Videoton (Vengriya) 1:1

Vikingur (Farer orollari) – XIK (Finlyandiya) 1:2

Shkendiya 79 (Makedoniya) – Nyu-Seynts (Uels) 5:0

Kork Siti (Irlandiya) – Legiya (Polsha) 0:1

Spartak Trnava (Slovakiya) – Zrinski Mostar (Bosniya va Gertsegovina) 1:0

Spartaks (Latviya) – Srvena Zvezda (Serbiya) 0:0

Kukesi (Albaniya) – Valletta (Malta) 0:0

Ludogorets (Bolgariya) – Kruseyders (Shimoliya Irlandiya) 7:0

Olimpiya Lyublyana (Sloveniya) – Karabax (Ozarbayjon) 0:1

Astana (Qozog'iston) – Suteska (Chernogoriya) 1:0

Suduva (Litva) – APOEL (Kipr) 3:1

Valyur (Islandiya) – Rusenborg (Norvegiya) 1:0

Javob o'yinlari:

Valletta (Malta) – Kukesi (Albaniya) 1:1

XIK (Finlyandiya) – Vikingur (Farer orollari) 3:1

APOEL (Kipr) – Suduva (Litva) 1:0

Xapoel Beer-Sheva (Isroil) – Flora (Estoniya) 3:1

Malme (Shvetsiya) - Drita (Kosovo) 2:0

Nyu-Seynts (Uels) – Shkendiya 79 (Makedoniya) 4:0

Videoton (Vengriya) – Dyudelanj (Lyuksemburg) 2:1

Srvena Zvezda (Serbiya) – Spartaks (Latviya) 2:0

Kruseyders (Shimoliy Irlandiya) – Ludogorets (Bolgariya) 0:2

Legiya (Polsha) – Kork Siti (Irlandiya) 3:0

 

18.07 (20:00) Karabax (Ozarbayjon) – Olimpiya Lyublyana (Sloveniya)

18.07 (20:00) Sherif (Moldova) – Torpedo Kutaisi (Gruziya)

18.07 (20:00) Zrinski Mostar (Bosniya va Gertsegovina) – Spartak Trnava (Slovakiya)

18.07 (20:45) Rusenborg (Norvegiya) – Valyur (Islandiya)

18.07 (21:00) Suteska (Chernogoriya) – Astana (Qozog'iston)

18.07 (21:45) Seltik (Shotlandiya) – Alashkert (Armaniston)

Liga vakillari yo'li:

Birinchi o'yinlar:

24.07 (20:30) PAOK (Gretsiya) – Bazel (Shveytsariya)

25.07 (21:30) Ayaks (Gollandiya) – Shturm (Avstriya)

Javob o'yinlari

01.08 (21:00) Bazel (Shveytsariya) – PAOK (Gretsiya)

01.08 (21:30) Shturm (Avstriya) – Ayaks (Gollandiya)

 

Taqvim:

23 iyul: Birinchi saralash o'yinlariga qur'a

24/25 iyul: Ikkinchi saralashga qur'a, birinchi o'yinlar

31 iyul/1 avgust: Ikkinchi saralash, javob o'yinlari

6 avgust: Pley-off bosqichiga qur'a

7/8 avgust: Uchinchi saralash bosqichi, birinchi o'yinlar

14 avgust: Uchinchi saralash bosqichi, javob o'yinlari

21/22 avgust: Pley-off bosqichi, birinchi o'yinlar

28/29 avgust: Pley-off bosqichi, javob o'yinlari

30 avgust: Guruh bosqichiga qur'a

18/19 sentyabr: Guruh bosqichi, 1-tur

2/3 oktyabr: Guruh bosqichi 2-tur

23/24 oktyabr: Guruh bosqichi 3-tur

6/7 noyabr: Guruh bosqichi 4-tur

27/28 noyabr: Guruh bosqichi 5-tur

11/12 dekabr: Guruh bosqichi 6-tur

17 dekabr: 1/8 finalga qur'a

12/13/19/20 fevral: 1/8 final, birinchi o'yinlar

5/6/12/13 mart: 1/8 final, javob o'yinlari

15 mart: 1/4 final va 1/2 finallarga qur'a

9/10 aprel: 1/4 final, birinchi o'yinlar

16/17 aprel: 1/4 finala, javob o'yinlari

30 aprel/1 may: 1/2 finala, birinchi o'yinlar

7/8 may: 1/2 final, javob o'yini

1 iyun: Final

Читайте также:

UZREPORT Italiya A Seriyasi va Millatlar ligasi o'yinlarini namoyish etish huquqini qo'lga kiritdi

A Seriya taqvimi: Ronaldu Italiya chempionatida «Kevo» klubiga qarshi debyut qiladi

Italiya A Seriyasining markaziy o'yinlari sanasi

EChL yangi mavsumi ishtirokchilari savatchalarga ajratildi (foto)

EChL. Mavsumning eng chiroyli gollari o'nligi aniqlandi